Turnieje z okazji DNI GMINY SKAŁA

Na Orliku odbyły się Turnieje z okazji DNI GMINY SKAŁA w wydaniu młodzieżowym i dorosłym. Od 12.00 do 15.00 reprezentacje wszystkich szkół z naszej gminy rywalizowały o puchary.

Turniej zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr1 w Skale, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr2 w Skale a trzecie miejsce Szkoła Podstawowa w Cianowicach, kolejne: Szkoła Podstawowa w Minodze, Szkoła Podstawowa w Szczodrkowicach oraz Szkoła Podstawowa w Smardzowicach.

Poziom Turnieju stał na dobrym poziomie, dużo uśmiechu, pozytywna rywalizacja i na koniec nagrody.

Dziękuję: nauczycielom a jednocześnie trenerom drużyn, rodzicom i dziadkom, którzy dopingowali swoim pociechom oraz Krystianowi S. za pomoc w sędziowaniu tego Turnieju.

Zdjęcia oraz filmy z turnieju znajdziecie Państwo w relacjach na fb oraz naszej Kronice.

Od 18.00 do 23.00 odbył się Turniej w formie OPEN. Do Turnieju zgłosiło się siedem drużyn: Drużyna A, Srebni Zadymiarze, MKS Skała Ultras, WKS Minoga, FC Wyjaaazd, Popcorn oraz Dream Team.

Rywalizacja przebiegała w przyjaznej atmosferze, sędziował profesjonalny sędzia z ramienia MZPN.

Z fazy grupowej po meczach „wyszły”: FC Wyjaaazd i WKS Minoga i zagrały „Mały Finał” zakończony zwycięstwem druzyny FC Wyjaaazd.

W ” Dużym Finale” Popcorn zremisował z Dream Teamem jednak w rzutach karnych lepsi okazali się zawodnicy Dream Teamu i to oni wygrali Turniej.

Nagrody, puchary i dyplomy przekazał Zastępca Burmistrza Dawid Litwa. Relacje zdjęciowe z Turnieju również na fb oraz w Kronice.

To widzimy się za rok.