Turniej siatkówki kobiet „Pożegnanie wakacji”. Orlik 31.08.2023.

Do Turnieju zgłosiły się dwie drużyny: White Team oraz Orlik Skała. Liczyliśmy na więcej ale czas naszych Pań jest jak widać drogocenny a obowiązki często niwelują plany o rekreacji, sportowo spędzonym czasie oraz małym wysiłku. Mamy nadzieję, że następnym razem będzie większa frekwencja. Ale do rzeczy.

Ustaliliśmy, że rozegramy mecz do trzech zwycięskich setów. Mecz był bardzo zacięty. W pierwszym secie „młodość” pokazała, iż do Turnieju jest dobrze przygotowana i wygrała tego seta 25-19. W kolejnym to „doświadczenie” odwzajemniło się grając lepiej w zagrywce pokonując „młodość” 25-16. Trzeci set chyba najbardziej wyrównany White Team wygrywa 26-24. W czwartym secie Orlik Skała wygrywa 25-18. I po czterech setach wynik brzmiał 2-2. W piątym secie prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie ale w końcowej fazie set a to „młodość” okazała się lepsza 15-12 i to White Team został zwycięzcą Turnieju „Pożegnanie wakacji”.

Brawa dla zwyciężczyń chwała zwyciężonym. Po Turnieju doszliśmy do wniosku, iż trzeba powtórzyć takie spotkania i umówiliśmy się dopóki pogoda pozwoli na czwartkowe spotkania z siatkówką na Orliku o godzinie 18.00. Zapraszamy zainteresowane Panie do gry.