ZAJĘCIA I KURSY W HALI WIDOWISKOWO-SPORTOWEJ

Judo – zajęcia dla dzieci

Zajęcia ogólnorozwojowe dla młodszej grupy z elementami judo.

Trening Judo opiera się na trenowaniu padów, rzutów, dźwigni i duszeń oraz na spraringu (randori). Walki treningowe prowadzone są w stójce (tachi – waza) lub parterze (ne-waza). Walki na zawodach nazywają się shiai. Trening zaczyna i kończy ceremonialny ukłon zwany rei.
W ramach treningu trenuje się również układy kata – są to
z góry zaaranżowane ataki i odpowiedzi na nie. Służą one do demonstrowania technik, dopracowania ruchów, a także do zachowania pewnych technik. Maty,  na których odbywają się ćwiczenia są miękkie aby złagodzić upadek ćwiczącego i nie narazić go na poważniejsze uszkodzenia ciała.

Zajęcia prowadzą doświadczone i utytułowana Trenerka Beata Pepera.

Kontakt z trenerem: 664-663-038

Zajęcia odbywają się :


Wtorek –

17.00 – 18.00 –  grupa początkująca

18.00 – 19.00 – grupa zaawansowana

Czwartek –

17.00 – 18.00 –  grupa początkująca

18.00-19.00 –  grupa zaawansowana

Zumba

Wtorek :

19:00 – 20:00 – Zumba (+ ćw. wzmacniające)
20:10 – 21:10 – Zumba

Czwartek:

19:00 – 20:00 Zumba
20:10 – 21:10 Zumba (+ ćw. wzmacniające) Zwiększona intensywność zajęć.

Zumba jest połączeniem tańca i aerobiku z latynoamerykańską i międzynarodową muzyką. Dzięki prostym krokom tanecznym powstał dynamiczny, ekscytujący oraz skuteczny program fitness.
Zajęcia składają się z szybkich i wolnych rytmów, stosowane kroki taneczne są łatwe do wykonania i prowadzą do rzeźbienia sylwetki: pośladki, nogi, dolne partie pleców, brzuch i ramiona.
Aby opanować Zumbę niekonieczna jest znajomość kroków tanecznych, dlatego nie tylko osoby tańczące odnajdują się w tych zajęciach. Podczas zajęć powstaje luźna atmosfera zabawy co dodaje odwagi nietańczącym, nowo dołączającym do grupy i tym którzy do tej pory nie przepadali za zajęciami fitness.

Prowadzenie: Wioletta Woźniak

Koszt:
Pojedyncze wejście – 15 zł

Karnet 4x w miesiącu – 40 zł

Karnet 8 x w miesiącu – 70 zł

Karnet ZUMBA open- 100 zł

Karnet ZUMBA open + siłownia- 130 zł

Fitness AEROBIK

AEROBIK polegający na rzeźbieniu mięśni całego ciała.

Zajęcia odbywają się:

Poniedziałki – 19.00 – 20.00

Środy – 19.00 – 20.00

Trening pozwala w stosunkowo krótkim czasie ukształtować sylwetkę, przyspiesza metabolizm i spalanie tłuszczu.

Jest najbardziej optymalnym zestawem ćwiczeń dla osoby odchudzającej się.

Główną zaletą ćwiczeń aerobowych jest ich prostota i łatwość wykonywania. 

Zajęcia prowadzi Anna Grajek- kontakt: 606-632-976 

GIMNASTYKA Z AKROBATYKĄ:

Ponad to na tych zajęciach Uczymy się kontrolować nasze ciało zarówno na ziemi jak i w powietrzu. W efektowny sposób stawiamy czoła grawitacji, robiąc przewroty, przerzuty, salta i wiele innych. W dodatku na zajęciach z akrobatyki nauczysz się również elementów statycznych m.in. stania oraz chodzenia na rękach czy stania na głowie. 

Podczas zajęć wykorzystujemy ścieżki gimnastyczne, wyskocznie oraz materace, dzięki czemu nauka elementów nie jest wcale taka straszna. Co więcej, na zajęciach każdy jest w stanie pokonać strach. W dodatku nasi trenerzy zawsze dbają o bezpieczeństwo, a także asekuracje podczas nauki. 

Zajęcia z akrobatyki to niesamowita dawka energii i motywacji. Udowodniamy, że niemożliwe staje się możliwe, a rzeczy trudne z czasem okazują się łatwiejsze niż się wydaje.

TRENINGI W CZWARTKI g. 16.00- 17.30

CHEERLEADERS

Zapraszamy na zajęcia CHEERLEADEREK

Zajęcia Sportowe dla dziewczyn 7-12 lat.

Treningi odbywają się: Wtorek- 16.30-18.00, Piątek- 15.50-16.50- I grupa, 16.50- 17.50- II grupa

Podczas treningów uczestniczki pracują nad gibkością, koordynacją, prawidłową postawą ciała oraz ogólną sprawnością fizyczną.

Akademia Tańca i Gimnastyki ATIGA istnieje od września 2016 r. Została założona przez Agatę Giża. Od początku swojej działalności na stałe współpracuje z trenerami, specjalistami zajmującymi zajęciami z gimnastyki, baletu i przygotowania sportowego. Intensywne treningi i współpraca z rodzicami zawodniczek sprawiła, że już po 6 miesiącach działalności, w marcu 2017 roku, zespoły z Akademii po raz pierwszy zaprezentowały się na zawodach z cyklu Grand Prix Polski w Garwolinie. Od tego czasu zespoły z Akademii Tańca i Gimnastyki ATIGA są obecne na zawodach organizowanych przez PSCH z cyklu Grand Prix i Mistrzostwach Polski. Pomimo niespełna czterech lat działalności, Akademia ma na swoim koncie wiele sukcesów na zawodach organizowanych w kraju i zagranicą. Na zajęciach w Skale dzieci dzielnie ćwiczą, doskonalą technikę taneczną, gimnastykę oraz podstawy klasyki.

Zapraszamy na zajęcia w Hali Widowiskowo- Sportowej w Skale!

JOGA

Łączy w sobie trening ciała i umysłu, a jednocześnie pomaga osiągnąć stan uspokojenia i relaksu. Stąd właśnie rosnąca popularność jogi. To dlatego poleca ją wiele sławnych postaci ze świata kina, muzyki czy sportu. I dlatego też wiele osób, które mają problem ze znalezieniem dla siebie odpowiedniej formy ćwiczeń fizycznych, wybiera właśnie jogę.

Zajęcia Karate Kyokushin dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Zajęcia Karate Kyokushin dla młodzieży i dorosłych
 
Karate Kyokushin to sztuka walki niezwykle wymagająca. Choć ćwiczący muszą wykazać się zaangażowaniem i wytrzymałością, zajęcia prowadzone są w bezpieczny sposób – zarówno dla osób zaawansowanych, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z Kyokushin. System treningu został dopracowywany przez lata i obecnie na karate może przyjść w zasadzie każdy. Treningi skierowane są zarówno do osób, które chcą zadbać o kondycję fizyczną, jak i tych, które chcą brać udział w zawodach sportowych.
 
– Niektórzy sądzą, że aby rozpocząć treningi karate trzeba być wysportowanym i rozciągniętym. A przecież każdy, kto ma czarny pas, przyszedł kiedyś na pierwszy trening. To „biały pas”, który nie przestał trenować – opowiada sensei Łukasz Sękiewicz II DAN-wykwalifikowany instruktor, uczestnik licznych seminariów i obozów o charakterze krajowym i międzynarodowym, który prowadzi zajęcia w Skale.
 
Zajęcia odbywają się:
 
Poniedziałki – 17:45 – 18:45
 
Środy – 17.45 – 18.45
 
Piątki – 19.00 – 20.30 – dorośli
 
Koszt: 80 zł miesięcznie

Brazylijskie JIU- JITSU (BJJ)

Brazylijskie jiu-jitsu (BJJ) to sztuka walki wywodząca się z jiu-jitsu, judo i zapasów. Wzbogacona jest o techniki, które umożliwiają powalenie przeciwnika na ziemię i uzyskanie nad nim całkowitej kontroli poprzez zablokowanie jego ruchów. W tym celu stosuje się dźwignie, duszenia i chwyty unieruchamiające.

Zajęcia odbywają się:

Poniedziałek

16.15 – 17.30 – dzieci

20.00 – 21.30 – młodzież i dorośli

Środa

16.15 – 17.30 – dzieci

20.00 – 21.30 – młodzież i dorośli

Piątki

15.00- 16.00- dzieci i młodzież